Menu
Your Cart
Yeni tasarımımız düzenli stok ve ürün çeşitleri ile kullanıma açılmıştır. Keyifli alışverişler dileriz..

Shimano XT FC-M780 175mm 24 T Aynakol

Shimano XT FC-M780 175mm 24 T Aynakol
Out Of Stock
Shimano XT FC-M780 175mm 24 T Aynakol

Free shipping for purchases over 50 TL!

900.00TL
Ex Tax: 762.71TL
  • Stock: Out Of Stock
  • Model: ST08026-1532

Shimano 10 vitesli Dyna-Sys aktarma sistemi için XT Hollowtech II Aynakol. Orta aynakol, daha fazla dayanıklılık için çelik / kompozit malzemeden yapılmıştır. XT aynakol, Hyperdrive'dan dolayı inanılmaz bir kaydırma performansına sahiptir. Ayrıca entegre alt braket, ağırlık tasarrufu sağlar ve sertliği artırır.
Aktarma organının standart kurulumu, vites değiştirme verimliliğini arttırmak ve büyük bir istikrar elde etmek için tamamen değiştirilmiştir. Yeni XT Dyna-Sys aynakolu, 42-32-24 dişi zincir dişleriyle donatılmıştır. 10 hızlı kasetle birleştirilir. Daha yakın oranlı ön aktarma organları ve daha geniş aralıklı kaset dişlileri birçok avantaj sağlar. 10 hızlı kaset nedeniyle binici orta zincir halkasına daha fazla zaman harcayabilir. 24 diş zincir halkasına giden damla artık çok daha yumuşak ve daha hızlı. Ayrıca 42 dişi zincir halkasına binmek daha kolaydır, bu yüzden biniciler daha fazla kullanacaktır. Küçük ön zincir halkasını kullanırken arkadaki kurtarma kayması sayısı bire indirilir. Böylece 24 dişi zincir halkasına geçiş yapmak, sürmeyi korurken, binicilerin tutarlı ve verimli bir güç sunmasını sağlayarak kesintisiz bir geçişe kavuşuyor. Daha yakın vites oranları, daha yumuşak vites değiştirme, daha az zincir genişletme, daha verimli zincir hareketi ve zincir düşürme şansı daha az olan dişliler arasında daha küçük sıçramalar anlamına gelir.
Sadece 68 veya 73mm kasa genişliğindeki BSA orta yatak için.
Sadece süper dar HG-X 10 vitesli zincirlerle uyumludur.

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.